Новини Міні-ярмарок вакансій на замовлення

Міні-ярмарок вакансій на замовлення


У приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення КП «Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради», в якому взяли участь 15 безробітних осіб. Для пошукачів роботи було запропоновано вакансію начальника відділу з обслуговування споживачів.
Розпочала захід директор Березанської міської філії КОЦЗ Лариса Прозорова, яка поінформувала присутніх про стан та основні тенденції на ринку праці, що склалися в Березанській ОТГ.
Керівник КП «Березанський ККП» Олександр Окладний та головний бухгалтер Алла Бучинська розповіли присутнім про характер та умови праці, обов’язки та вимоги до кандидата на посаду.
З кожним із пошукачів роботи було проведено індивідуальну співбесіду та, за результатом міні-ярмарку, визначено ідеального кандидата на вакантну посаду.
Представники роботодавця подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів та наголосили на подальшій спільній співпраці.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Related Post

Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходівКонкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

20 липня 2022 року відбувся конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у населених пунктах Березанської громади На початку зібрання голова конкурсної комісії Олексій Рябоконь повідомив, що намір

Ямковий ремонт дорігЯмковий ремонт доріг

Ямковий ремонт доріг та підтримка їх в належному стані – це той напрямок роботи, який здійснюється навіть у складних фінансових умовах.Після проведення ямкового ремонту доріг у м. Березань продовжилися роботи